CNC marós

  • Cég neve

    BEPE '2004 Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Égerfa utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Egyedi, kis- és közepes szériaszámú alkatrészek gyártása
  • Gyártáshoz szükséges CNC programok készítése
  • Legyártott termékek gyártásközi ellenőrzése és mérése
  • Gépek tisztán tartása
  • Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért

Elvárások

  • Fanuc/Mazatrol/Heidenhain vezérlő ismerete, önálló programozása
  • Egyedi gyártásban szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Műszaki rajzok olvasása, értelmezése
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szabálykövető, felelősségteljes munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása (6-14,14-22)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rendezett, biztonságos, igényes munkakörnyezet
  • Korszerű géppark
  • Modern, fiatalos hangulatú munkakörnyezet
  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Azonnali munkakezdés

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát.